22.Mistrovství oblasti Severní a Východní
Čechy
Praha - Řepy 1.2.2014
poř. |
jméno/ nar |
t.h. |
oddíl |
dřep |
benč |
tah |
trojboj |
Wilks |
VT |
*** Ženy *** |
Kat. do 57 kg |
1 |
Štaiglová Nikola/ 91 |
55,9 |
TJ Lanškroun |
130,0 |
70,0 |
125,0 |
325,0 |
382,95 |
II |
2 |
Štěchová Hana/ 61 |
54,4 |
TJ Spartak Pelhřimov |
85,0 |
60,0 |
110,0 |
255,0 |
306,92 |
III |
Kat. do 63 kg |
1 |
Drabálková Michaela/ 89 |
62,7 |
TJ Sokol Nymburk |
150,0 |
87,5 |
132,5 |
370,0 |
398,82 |
I |
2 |
Gregorová Lucie/ 87 |
61,1 |
XXtreme Arena Praha |
95,0 |
55,0 |
122,5 |
272,5 |
299,59 |
III |
Kat. do 72 kg |
1 |
Kladivová Pavla/ 84 |
69,5 |
XXtreme Arena Praha |
145,0 |
95,0 |
170,0 |
410,0 |
409,92 |
I |
2 |
Švadlenková Petra/ 92 |
65,5 |
SK Zlobr Sedlčany |
120,0 |
70,0 |
120,0 |
310,0 |
323,39 |
III |
Kat. do 84 kg |
1 |
Krčmářová Alena/ 75 |
74,6 |
TJ Sokol Nymburk |
145,0 |
87,5 |
135,0 |
367,5 |
350,52 |
II |
2 |
Lenďáková Lucie/ 90 |
72,9 |
XXtreme Arena Praha |
110,0 |
57,5 |
135,0 |
302,5 |
292,85 |
III |
*** Muži *** |
Kat. do 74 kg |
1 |
Rösler Marcel/ 76 |
73,3 |
TJ Sokol Nymburk |
210,0 |
160,0 |
230,0 |
600,0 |
434,52 |
I |
2 |
Cabák Miroslav/ 91 |
69,4 |
SK Zlobr Sedlčany |
167,5 |
107,5 |
205,0 |
480,0 |
362,11 |
III |
3 |
Brekhlichuk Oleksiv/ 98 |
72,9 |
KST Jihlava |
180,0 |
102,5 |
190,0 |
472,5 |
343,55 |
III |
4 |
Kolárovec Vít/ 94 |
71,0 |
SK Zlobr Sedlčany |
135,0 |
92,5 |
165,0 |
392,5 |
291,00 |
bez |
Kat. do 83 kg |
1 |
Gyömber Ondřej/ 90 |
76,7 |
SK Zlobr Sedlčany |
215,0 |
175,0 |
215,0 |
605,0 |
424,53 |
II |
2 |
Sicha Michal/ 80 |
81,2 |
TJ Sokol Nymburk |
222,5 |
157,5 |
210,0 |
590,0 |
399,08 |
II |
3 |
Palička Aleš/ 94 |
79,9 |
XXtreme Arena Praha |
155,0 |
105,0 |
192,5 |
452,5 |
309,15 |
bez |
4 |
Kolman Robert/ 78 |
78,5 |
XXtreme Arena Praha |
110,0 |
82,5 |
120,0 |
312,5 |
215,94 |
bez |
- |
Vrbický Lukáš/ 90 |
81,1 |
SK Zlobr Sedlčany |
0,0 |
135,0 |
237,5 |
disq |
0,00 |
bez |
Kat. do 93 kg |
1 |
Tůma Roman/ 71 |
92,9 |
Sporting Apis Praha |
270,0 |
150,0 |
250,0 |
670,0 |
421,10 |
I |
2 |
Mařík Tomáš/ 75 |
91,7 |
TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou |
240,0 |
172,5 |
235,0 |
647,5 |
409,54 |
II |
3 |
Tuháček Zdeněk/ 86 |
92,6 |
TJ Kralupy |
205,0 |
160,0 |
240,0 |
605,0 |
380,85 |
II |
4 |
Beran Andrej/ 88 |
90,4 |
XXtreme Arena Praha |
225,0 |
147,5 |
212,5 |
585,0 |
372,65 |
II |
5 |
Tuček Lukáš/ 91 |
87,3 |
XXtreme Arena Praha |
185,0 |
120,0 |
230,0 |
535,0 |
347,05 |
III |
6 |
Madzura Miroslav/ 73 |
87,5 |
KST Kutná Hora |
185,0 |
115,0 |
215,0 |
515,0 |
333,67 |
III |
7 |
Najbrt Michal/ 86 |
87,4 |
XXtreme Arena Praha |
150,0 |
115,0 |
160,0 |
425,0 |
275,53 |
bez |
Kat. do 105 kg |
1 |
Šafář Martin/ 81 |
99,9 |
Sporting Apis Praha |
250,0 |
200,0 |
260,0 |
710,0 |
432,25 |
I |
2 |
Stříska František/ 71 |
104,4 |
TJ Sokol Nymburk |
267,5 |
185,0 |
240,0 |
692,5 |
414,67 |
II |
3 |
Michálek Jiří/ 73 |
98,9 |
TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou |
245,0 |
160,0 |
230,0 |
635,0 |
388,18 |
II |
4 |
Bachan Daniel/ 71 |
103,0 |
TJ Sokol Vršovice |
200,0 |
180,0 |
200,0 |
580,0 |
348,99 |
III |
5 |
Paukner Jan/ 93 |
100,4 |
SK Zlobr Sedlčany |
205,0 |
170,0 |
200,0 |
575,0 |
349,37 |
III |
6 |
Váňa Petr/ 61 |
102,1 |
TJ Sokol Nymburk |
170,0 |
135,0 |
200,0 |
505,0 |
304,87 |
bez |
Kat. do 120 kg |
1 |
Schmid Petr/ 84 |
106,4 |
Sporting Apis Praha |
265,0 |
210,0 |
255,0 |
730,0 |
434,20 |
I |
2 |
Houžvička Ondřej/ 90 |
109,7 |
TJ Sokol Nymburk |
275,0 |
162,5 |
270,0 |
707,5 |
416,72 |
II |
3 |
Jirout Jaroslav/ 80 |
114,1 |
TJ Sokol Nymburk |
275,0 |
190,0 |
240,0 |
705,0 |
410,52 |
II |
4 |
Moš Martin/ 88 |
117,0 |
TJ Autoškoda Mladá Boleslav |
250,0 |
170,0 |
270,0 |
690,0 |
399,17 |
II |
5 |
Metelec Miroslav/ 90 |
107,4 |
SK Powerbulls Třeboň |
235,0 |
175,0 |
230,0 |
640,0 |
379,52 |
II |
6 |
Martínek Filip/ 82 |
110,7 |
KST Kutná Hora |
180,0 |
120,0 |
225,0 |
525,0 |
308,39 |
bez |
7 |
Sůsa David/ 92 |
114,5 |
SK Zlobr Sedlčany |
180,0 |
130,0 |
160,0 |
470,0 |
273,40 |
bez |
Kat. nad 120 kg |
1 |
Drahota Josef/ 76 |
126,0 |
TJ Sokol Nymburk |
260,0 |
220,0 |
265,0 |
745,0 |
423,83 |
I |
2 |
Limon Radek/ 74 |
139,4 |
TJ Sokol Vršovice |
220,0 |
225,0 |
240,0 |
685,0 |
383,05 |
II |
Soutěže se zúčastnilo 31 mužů a 8 ženy
Nejlepší dvě juniorky |
1 |
Štaiglová Nikola/ 91 |
55,9 |
TJ Lanškroun |
130 |
70 |
125 |
325 |
382,95 |
2 |
Švadlenková Petra/ 92 |
65,5 |
SK Zlobr Sedlčany |
120 |
70 |
120 |
310 |
323,39 |
Nejlepší dorostenec |
1 |
Brekhlichuk Oleksiv/ 98 |
72,9 |
KST Jihlava |
180 |
102,5 |
190 |
472,5 |
343,55 |
Nejlepší tři junioři |
1 |
Cabák Miroslav/ 91 |
69,4 |
SK Zlobr Sedlčany |
167,5 |
107,5 |
205 |
480 |
362,11 |
2 |
Paukner Jan/ 93 |
100,4 |
SK Zlobr Sedlčany |
205 |
170 |
200 |
575 |
349,37 |
3 |
Tuček Lukáš/ 91 |
87,3 |
XXtreme Arena Praha |
185 |
120 |
230 |
535 |
347,05 |
Pořadí oddílů ženy |
1 |
XXtreme Arena Praha |
12,9,9 |
30 |
2 |
TJ Sokol Nymburk |
12,12 |
24 |
3 |
TJ Lanškroun |
12 |
12 |
4 |
SK Zlobr Sedlčany |
9 |
9 |
5 |
TJ Spartak Pelhřimov |
9 |
9 |
Pořadí oddílů muži |
1 |
TJ Sokol Nymburk |
12,12,9,9,9 |
51 |
2 |
SK Zlobr Sedlčany |
12,9,7,6,4 |
38 |
3 |
Sporting Apis Praha |
12,12,12 |
36 |
4 |
XXtreme Arena Praha |
8,7,7,6,4 |
32 |
5 |
TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou |
9,8 |
17 |
6 |
TJ Sokol Vršovice |
9,7 |
16 |
7 |
KST Kutná Hora |
5,5 |
10 |
8 |
TJ Kralupy |
8 |
8 |
9 |
KST Jihlava |
8 |
8 |
10 |
TJ Autoškoda Mladá Boleslav |
7 |
7 |
11 |
SK Powerbulls Třeboň |
6 |
6 |