Dorostenky
-52kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
ADAMOVÁ Karolína / 2000 |
TJ Svitavy |
247,5 |
VT2 |
-57kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
SKÁCELOVÁ Jana / 1999 |
TJ Sokol Rosice |
220,0 |
VT3 |
2. |
OPOČENSKÁ Veronika / 1999 |
SK ZLOBR Sedlčany |
195,0 |
VT3 |
3. |
LYTVYNYŠYNOVÁ Marija / 2001 |
TJ Sokol Rosice |
190,0 |
VT3 |
-84kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
RUMANOVÁ Deborah / 1999 |
Colbert club SSK Vítkovice |
310,0 |
VT2 |
Dorostenci
-53kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
POKORNÝ Milan / 2002 |
TJ Svitavy |
247,5 |
bez |
-66kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
KŘEPELKA Daniel / 2001 |
TJ Svitavy |
452,5 |
VT2 |
2. |
JANDA Matyáš / 1999 |
TJ Sokol Vejprnice |
355,0 |
VT3 |
3. |
PISKOŘ Jan / 1999 |
Powerlifting Raspberry |
335,0 |
bez |
-74kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
MERHAUT Jan / 1999 |
SKST Litvínov |
400,0 |
VT3 |
2. |
MATĚJŮ Filip / 1999 |
SK ZLOBR Sedlčany |
342,5 |
bez |
-83kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
RADA Karel / 2001 |
Fitness Staňkov |
535,0 |
VT2 |
2. |
MARIÁNUS Marcel / 2000 |
TJ Sokol Pohořelice |
520,0 |
VT2 |
3. |
VLK Václav / 2000 |
TJ Sokol Bílina |
457,5 |
VT3 |
-93kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
KRUŠINA Aleš / 1999 |
SK ZLOBR Sedlčany |
590,0 |
VT1 |
2. |
STEINOCH Patrik / 2000 |
Oddíl silového trojboje Zbýšov |
520,0 |
VT2 |
3. |
KYMLA Jiří / 1999 |
SK ZLOBR Sedlčany |
480,0 |
VT3 |
-105kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
PROKOP Martin / 1999 |
Powerlifting TJJM Chodov |
630,0 |
VT1 |
2. |
PORTEŠ Filip / 2000 |
TJ Olympia Zlín |
607,5 |
VT1 |
3. |
NOVÁK Tomáš / 1999 |
SK ZLOBR Sedlčany |
570,0 |
VT2 |
4. |
PIMEK David / 2000 |
TJ Olympia Zlín |
505,0 |
VT3 |
Juniorky
-52kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
ANTOŠOVÁ Ekaterina / 1995 |
SK ZLOBR Sedlčany |
237,5 |
VT3 |
-63kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 |
TJ Sokol Rosice |
382,5 |
VT1 |
2. |
RADOVÁ Michaela / 1994 |
TJ Spartak Chodov |
300,0 |
VT2 |
-72kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
BAZALOVÁ Pavlína / 1997 |
TJ Viktorie Bohumín |
365,0 |
VT2 |
-84kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997 |
TJ Viktorie Bohumín |
350,0 |
VT2 |
Junioři
-74kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
PAVLÍČEK Jan / 1997 |
TJ Lokomotiva Krnov |
507,5 |
VT2 |
2. |
KONEČNÝ Dominik / 1994 |
TJ Svitavy |
485,0 |
VT2 |
3. |
HASMANDA Filip / 1996 |
TJ Lokomotiva Krnov |
472,5 |
VT3 |
4. |
HRUBÝ Patrik / 1997 |
TJ Spartak Chodov |
420,0 |
VT3 |
-83kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
JURNOST Adam / 1996 |
TJ Viktorie Bohumín |
590,0 |
VT1 |
2. |
JANKŮ Patrik / 1998 |
TJ Svitavy |
567,5 |
VT2 |
3. |
HROŠ Pavel / 1998 |
TJ Olympia Zlín |
532,5 |
VT2 |
4. |
ŠVAŇHAL Lubomír / 1996 |
TJ Lokomotiva Krnov |
532,5 |
VT2 |
5. |
KOVANDA David / 1998 |
Powerlifting TJJM Chodov |
522,5 |
VT2 |
6. |
BÓNA Erik / 1997 |
TJ Sokol Vejprnice |
480,0 |
VT3 |
7. |
KULKA Pavel / 1998 |
TJ Kralupy |
477,5 |
VT3 |
8. |
KRÁLÍK Jan / 1998 |
TJ Lokomotiva Krnov |
467,5 |
VT3 |
-93kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
ZEDNÍK Tomáš / 1997 |
TJ Autobrzdy Jablonec n.N |
610,0 |
VT2 |
2. |
FRÁNEK Hynek / 1995 |
KST Kuřim |
605,0 |
VT2 |
3. |
SAHULA Josef / 1998 |
TJ Sokol Nymburk |
580,0 |
VT2 |
4. |
REJHOLEC Lukáš / 1998 |
SK ZLOBR Sedlčany |
515,0 |
VT3 |
5. |
KREJČA Pavel / 1995 |
TJ Spartak Chodov |
500,0 |
VT3 |
-105kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
PORTEŠ Adam / 1995 |
TJ Olympia Zlín |
845,0 |
EVT |
2. |
NĚMEC Jaroslav / 1998 |
SK ZLOBR Sedlčany |
782,5 |
MVT |
3. |
OKROUHLÝ Vít / 1994 |
Sporting APIS Praha |
675,0 |
VT1 |
4. |
UMLAUF Vít / 1994 |
Powerlifting TJJM Chodov |
610,0 |
VT2 |
5. |
STUDENT Robin / 1994 |
TJ Kralupy |
577,5 |
VT3 |
6. |
TELIČKA Jakub / 1998 |
Colbert club SSK Vítkovice |
535,0 |
VT3 |
7. |
ŘEHÁČEK Petr / 1998 |
SK ZLOBR Sedlčany |
505,0 |
VT3 |
-120kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
ROUBÍK Lukáš / 1995 |
SK ZLOBR Sedlčany |
735,0 |
VT1 |
2. |
CHOVANEC Tomáš / 1997 |
TJ Olympia Zlín |
682,5 |
VT1 |
3. |
KLICH Petr / 1995 |
TJ Kralupy |
662,5 |
VT2 |
4. |
ROLLER Matěj / 1995 |
Powerlifting TJJM Chodov |
642,5 |
VT2 |
5. |
SEDLÁČEK Martin / 1994 |
TJ Spartak Pelhřimov |
627,5 |
VT2 |
6. |
ŠTĚPÁNEK Roman / 1998 |
TJ Svitavy |
532,5 |
VT3 |
+120kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
KRÁL Tomáš / 1996 |
SK ZLOBR Sedlčany |
682,5 |
VT2 |
Na Mistrovství ČR dorostu a juniorů v silovém trojboji bylo nominováno celkem:
16 dorostenců, 5 dorostenek, 31 juniorů a 5 juniorek
Soutěže se mohou dále zúčastnit účastníci MČR dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji 2017,
kteří dosáhnou na tomto mistrovství stejného nebo vyššího výkonu v trojboji než dosáhl poslední nominovaný
závodník v dané hmotnostní kategorii.
Pokud však jsou v kategorii nominováni méně než tři soutěžící, tak se lze nominovat i s limitem 3.VT ve své věkové kategorii.
Všichni nominovaní závodníci jsou povinni zaslat přihlášku případně omluvu ve stanoveném termínu.