Dorostenky
do 52kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub | Trojboj | VT |
1. | BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997 | TJ Sokol Lanžhot | 255,0 | MVT |
do 63kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 | TJ Sokol Rosice | 237,5 | MVT |
2. | MADZUROVÁ Denisa / 1997 | KST Kutná Hora | 190,0 | VT2 |
Dorostenci
do 53kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | TROJAN Roman / 2000 | TJ Spartak Chodov | 132,5 | bez |
do 59kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | KOPAL Lukáš / 2000 | SKST Litvínov | 245,0 | VT3 |
do 66kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | HRUBÝ Patrik / 1997 | TJ Baník Sokolov | 360,0 | VT2 |
2. | FUSEK Lukáš / 1998 | TJ Lokomotiva Krnov | 245,0 | bez |
do 74kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | PAVLÍČEK Jan / 1997 | TJ Lokomotiva Krnov | 375,0 | VT2 |
2. | JANKŮ Patrik / 1998 | TJ Svitavy | 292,5 | VT3 |
do 83kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | ZEDNÍK Tomáš / 1997 | TJ Autobrzdy Jablonec n. N. | 405,0 | VT2 |
2. | RYŠAVÝ Dominik / 1998 | TJ Lanškroun | 400,0 | VT2 |
3. | RADA Karel / 2001 | Fitness Club Staňkov | --- | bez |
do 93kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | ŠTICH Jiří / 1997 | TJ Dobřany | 510,0 | VT1 |
2. | ADÁMEK Richard / 1998 | Colbert club SSK Vítkovice | 390,0 | VT3 |
3. | KURKA Filip / 1998 | TJ Sokol Vranovice | 345,0 | VT3 |
4. | SUCHÁNEK Marek / 2000 | TJ Sokol Vranovice | 267,5 | bez |
do 105kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | NOVOTNÝ Michael / 1997 | Fitness Club Staňkov | 567,5 | VT1 |
2. | ŠTRÉBL Tomáš / 1997 | SKST Litvínov | 485,0 | VT2 |
3. | KUČERA Ondřej / 1997 | TJ Sokol Nymburk | 465,0 | VT2 |
Dorostenci bez VT mají výjimku STK ČSST
Juniorky
do 52kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | MOTLOVÁ Simona / 1993 | Xxtreme Arena Praha | 175,0 | VT2 |
do 63kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | KRYŠTOFOVÁ Vilma / 1993 | PWL Vision Nutrition | 225,0 | VT2 |
2. | RADOVÁ Michaela / 1994 | TJ Spartak Chodov | 222,5 | VT2 |
do 72kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | ŠŤASTNÁ Barbora / 1993 | SK Zlobr Sedlčany | 271,0 | VT1 |
2. | ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992 | SK Zlobr Sedlčany | 252,5 | VT1 |
do 84kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | ZEMANOVÁ Šárka / 1993 | PWL Vision Nutrition | 230,0 | VT2 |
nad 84kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | BOCKOVÁ Kristýna / 1993 | TJ Dobřany | 275,0 | VT2 |
Junioři
do 66kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | JUŘÍČEK Tomáš / 1992 | TJ Lokomotiva Krnov | 553,0 | EVT |
2. | SKŘINÁŘ Petr / 1994 | SK Olymp Fitness Nový Bor | 410,0 | VT2 |
3. | HOŠEK Robin / 1995 | PWL Vision Nutrition | 315,0 | VT3 |
do 74kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | MORE Jan / 1993 | Fitness Club Staňkov | 537,5 | MVT |
2. | KRUŽÍK František / 1992 | KKST Jihlava | 520,0 | VT1 |
3. | ŠEDIVÝ Dušan / 1995 | Sporting Apis Praha | 495,0 | VT1 |
4. | SURÝ Pavel / 1993 | TJ Kulturistika Ústí n. O. | 465,0 | VT2 |
5. | VANĚČEK Pavel / 1993 | Sporting Apis Praha | 450,0 | VT2 |
6. | PROCHÁZKA Jiří / 1995 | TJ Lokomotiva Krnov | 410,0 | VT2 |
7. | SKLENIČKA Václav / 1996 | TJ Spartak Chodov | 410,0 | VT2 |
8. | BUDINSKÝ Adam / 1995 | Xxtreme Arena Praha | 397,5 | VT3 |
9. | ANDRŽ Jaroslav / 1996 | PWL Vision Nutrition | 342,5 | VT3 |
do 83kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | VAŠÍK Radomil / 1994 | TJ Sokol Pohořelice | 600,5 | MVT |
2. | PŘIBILÍK Ladislav / 1993 | KST Kuřim | 577,5 | MVT |
3. | HOZA René / 1993 | TJ Sokol Těškovice | 572,5 | VT1 |
4. | OULEHLA Josef / 1992 | SK Fitness Gym Olomouc | 570,5 | VT1 |
5. | ŠTĚPÁNIK Milan / 1993 | Sporting Apis Praha | 540,0 | VT1 |
6. | KOVÁŘÍK Petr / 1995 | TJ Spartak Chodov | 522,5 | VT1 |
7. | SVOBODA Marek / 1993 | SKP Sport Děčín | 515,0 | VT1 |
8. | MURÍN Ladislav / 1994 | SK Fitness Gym Olomouc | 477,5 | VT2 |
9. | PALIČKA Aleš / 1994 | Xxtreme Arena Praha | 460,0 | VT2 |
10. | URBAN Dan / 1996 | TJ Sokol Nymburk | 455,0 | VT2 |
11. | KOLENA Robert / 1995 | KST Kuřim | 420,0 | VT3 |
12. | KOLÁROVEC Vít / 1994 | SK Zlobr Sedlčany | 385,0 | VT3 |
do 93kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | UMLAUF Vít / 1994 | Xxtreme Arena Praha | 590,0 | VT1 |
2. | MURÁRIK Marcel / 1992 | SKST Litvínov | 557,5 | VT1 |
3. | ŠTORK Karel / 1993 | TJ Baník Sokolov | 552,5 | VT1 |
4. | SRP Miloslav / 1993 | Sporting Apis Praha | 500,0 | VT2 |
5. | KRUŠINA Patrik / 1994 | TJ Svitavy | 472,5 | VT2 |
6. | LONGAUER Marek / 1992 | SKST Litvínov | 460,0 | VT3 |
7. | HERMAN Jakub / 1993 | SKST Litvínov | 445,0 | VT3 |
8. | HEMERKA Patrik / 1996 | TJ Sokol Nymburk | 430,0 | VT3 |
9. | RUTAR Zdeněk / 1995 | O.S.T. Zbýšov | 400,0 | VT3 |
do 105kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | PORTEŠ Adam / 1995 | TJ Olympia Zlín | 672,5 | MVT |
2. | PAUKNER Jan / 1993 | SK Zlobr Sedlčany | 555,0 | VT2 |
3. | BARTIZAL Ondřej / 1996 | PWL Vision Nutrition | 537,5 | VT2 |
4. | RAŠEK Luboš / 1993 | Powerlifting Klatovy | 527,5 | VT2 |
5. | MOJŽÍŠ Tomáš / 1993 | TJ Autobrzdy Jablonec n. N. | 525,0 | VT2 |
6. | ROLLER Matěj / 1995 | TJ Jižní Město Chodov | 515,0 | VT2 |
7. | GARAŽIJA Jan / 1994 | PWL Vision Nutrition | 512,5 | VT2 |
8. | KOŠŤÁL Pavel / 1994 | TJ Kralupy | 445,0 | VT3 |
do 120kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | POSPÍŠIL Radek / 1993 | SKP Sport Děčín | 670,0 | MVT |
2. | KLICH Petr / 1995 | TJ Kralupy | 632,5 | VT1 |
3. | ČECH Michael / 1994 | TJ Sokol Vranovice | 587,5 | VT2 |
4. | KRÁL Tomáš / 1996 | SK Zlobr Sedlčany | 550,0 | VT2 |
nad 120kg
Poř. | Soutěžící / ročník | Oddíl, klub, země | Trojboj | VT |
1. | LIŠKA Václav / 1992 | Fitness Velké Opatovice | 745,0 | MVT |
2. | SADOVSKÝ Petr / 1992 | TJ Sokol Lanžhot | 740,0 | MVT |
3. | POKRUPA Jan / 1992 | TJ Sokol Vršovice | 575,0 | VT2 |
4. | PROKOPOVIČ Daniel / 1996 | TJ Svitavy | 450,0 | VT3 |
Na MČR juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji bylo nominováno celkem: 15 dorostenců, 3 dorostenky, 49 juniorů, 7 juniorek.
Všichni nominovaní závodníci a závodnice jsou povinni zaslat přihlášku popřípadě omluvu ve stanoveném termínu.