Dorostenky
-47kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
BERANOVÁ Daniela / 1997 |
TJ Spartak Chodov |
137,5 |
bez |
-52kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997 |
TJ Sokol Lanžhot |
255,0 |
VT2 |
-63kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 |
TJ Sokol Rosice |
305,0 |
VT1 |
Dorostenci
-53kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
TROJAN Roman / 2000 |
TJ Spartak Chodov |
150,0 |
bez |
-66kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
HRUBÝ Patrik / 1997 |
TJ Baník Sokolov |
355,0 |
VT3 |
-74kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
BREKHLICHUK Oleksiv / 1998 |
KKST Jihlava |
500,0 |
VT2 |
2. |
PAVLÍČEK Jan / 1997 |
TJ Lokomotiva Krnov |
417,5 |
VT3 |
3. |
JANKŮ Patrik / 1998 |
TJ Svitavy |
350,0 |
bez |
4. |
PRŮDEK Věroslav / 1998 |
TJ Sokol Vranovice |
340,0 |
bez |
-83kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
DOČEK Bořek / 1997 |
TJ Olympia Zlín |
340,0 |
bez |
-93kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
ŠTICH Jiří / 1997 |
TJ Dobřany |
525,0 |
VT2 |
2. |
NOVOTNÝ Michael / 1997 |
Fitness Club Staňkov |
517,5 |
VT2 |
3. |
ADÁMEK Richard / 1998 |
Colbert Club SSK Vítkovice |
415,0 |
bez |
4. |
KURKA Filip / 1998 |
TJ Sokol Vranovice |
340,0 |
bez |
-105kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
NOVOTNÝ Michael / 1997 |
Fitness Club Staňkov |
625,0 |
VT1 |
2. |
ŠTRÉBL Tomáš / 1997 |
SKST Litvínov |
487,5 |
VT3 |
Dorostenci a dorostenky bez VT mají výjimku STK ČSST
Juniorky
-63kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
JURČÍKOVÁ Iveta / 1992 |
KKST Jihlava |
425,0 |
EVT |
2. |
VRÁNOVÁ Kateřina / 1996 |
TJ Olympia Zlín |
250,0 |
VT3 |
-72kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992 |
SK Zlobr Sedlčany |
305,0 |
VT3 |
Junioři
-66kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
JUŘÍČEK Tomáš / 1992 |
TJ Lokomotiva Krnov |
618,0 |
EVT |
-74kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
RAJZL Robert / 1994 |
TJ Olympia Zlín |
607,5 |
VT1 |
2. |
MORE Jan / 1993 |
Fitness Club Staňkov |
600,0 |
VT1 |
3. |
ŠEDIVÝ Dušan / 1995 |
Sporting Apis Praha |
490,0 |
VT2 |
4. |
KOTOUS Jan / 1996 |
Powerlifting Klatovy |
480,0 |
VT2 |
5. |
PROCHÁZKA Jiří / 1995 |
TJ Lokomotiva Krnov |
472,5 |
VT3 |
6. |
SKLENIČKA Václav / 1996 |
TJ Spartak Chodov |
452,5 |
VT3 |
7. |
MUL Michael / 1996 |
Powerlifting Raspberry |
450,0 |
VT3 |
8. |
KOŘÉNEK Pavel / 1992 |
TJ Olympia Zlín |
425,0 |
VT3 |
-83kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
PAVLIŠ Tomáš / 1993 |
TJ Olympia Zlín |
770,5 |
EVT |
2. |
OULEHLA Josef / 1992 |
SK Fitness Gym Olomouc |
630,0 |
VT1 |
3. |
PETRŮJ Lukáš / 1994 |
TJ Dobřany |
617,5 |
VT1 |
4. |
KOVÁŘÍK Petr / 1995 |
TJ Spartak Chodov |
580,0 |
VT2 |
5. |
TRUNKÁT David / 1996 |
TJ Olympia Zlín |
550,0 |
VT2 |
-93kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
MURÁRIK Marcel / 1992 |
SKST Litvínov |
677,5 |
VT1 |
2. |
HEMERKA Patrik / 1996 |
TJ Sokol Nymburk |
477,5 |
VT3 |
-105kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
PORTEŠ Adam / 1995 |
TJ Olympia Zlín |
715,0 |
VT1 |
2. |
JANČA Ondřej / 1992 |
TJ Olympia Zlín |
665,0 |
VT1 |
3. |
RAŠEK Luboš / 1993 |
Powerlifting Klatovy |
610,0 |
VT2 |
4. |
PAUKNER Jan / 1993 |
SK Zlobr Sedlčany |
602,5 |
VT2 |
-120kg
Poř. |
Soutěžící / RN |
Oddíl, klub |
Trojboj |
VT |
1. |
SOBOTKA Filip / 1993 |
KKST Jihlava |
915,0 |
EVT |
2. |
ČECH Michael / 1994 |
TJ Sokol Vranovice |
605,0 |
VT2 |
3. |
MORAVEC Jan / 1993 |
TJ Sokol Nymburk |
575,0 |
VT3 |
Na MČR juniorů a dorostu v silovém trojboji bylo nominováno celkem 13 dorostenců, 3 dorostenky, 23 juniorů a 3 juniorky.
Všichni nominovaní závodníci jsou povinni zaslat přihlášku, případně omluvu, ve stanoveném termínu.