poř. | jméno/ nar | oddíl | trojboj | VT |
---|---|---|---|---|
*** Ženy *** | ||||
Kat. do 52 kg | ||||
1 | Barkóciová Nikol/ 97 | TJ Sokol Lanžhot | 245,0 | III |
Kat. do 57 kg | ||||
1 | Štaiglová Nikola/ 91 | TJ Lanškroun | 372,5 | I |
2 | Bánovská Eva/ 71 | TJ Olympia Zlín | 352,5 | I |
3 | Kollrossová Sylva/ 88 | TJ Baník Dobřany | 280,0 | III |
4 | Štěchová Hana/ 61 | TJ Spartak Pelhřimov | 257,5 | III |
Kat. do 63 kg | ||||
1 | Drabálková Michaela/ 89 | TJ Sokol Nymburk | 362,5 | I |
2 | Hyblerová Kateřina/ 91 | TJ Sokol Nymburk | 302,5 | III |
3 | Obršlíková Kristýna/ 98 | TJ Sokol Rosice | 282,5 | III |
Kat. do 72 kg | ||||
1 | Koutňáková Martina/ 90 | TJ Sokol Pohořelice | 470,0 | MVT |
2 | Švadlenková Petra/ 92 | SK Zlobr Sedlčany | 310,0 | III |
Kat. do 84 kg | ||||
1 | Szmigelová Jana/ 85 | TJ Sokol Domažlice | 442,5 | I |
2 | Krčmářová Alena/ 75 | TJ Sokol Nymburk | 377,5 | II |
3 | Reifová Gabriela/ 86 | TJ Spartak Chodov | 340,0 | III |
Kat. nad 84 kg | ||||
1 | Takačová Hana/ 54 | TJ Sokol Nymburk | 467,5 | I |
Ženy s III. VT mají výjimku STK ČSST | ||||
*** Muži *** | ||||
Kat. do 66 kg | ||||
1 | Juříček Tomáš/ 92 | TJ Loko Krnov | 612,5 | MVT |
2 | Ruso Karel/ 65 | TJ Sokol Nymburk | 605,0 | MVT |
3 | Moore Jan/ 93 | TJ Powerlifting Klatovy | 575,0 | I |
4 | Daňo Milan/ 83 | TJ Sokol Nymburk | 545,0 | I |
Kat. do 74 kg | ||||
1 | Rösler Marcel/ 76 | TJ Sokol Nymburk | 620,0 | I |
2 | Rajzl Robert/ 94 | TJ Olympia Zlín | 565,0 | II |
3 | Čelůstka Vítěslav/ 84 | TJ Olympia Zlín | 560,0 | II |
4 | Kovařík Petr/95 | TJ Spartak Chodov | 547,5 | II |
Kat. do 83 kg | ||||
1 | Pavliš Tomáš/ 93 | TJ Olympia Zlín | 770,5 | EVT |
2 | Žák Marek/ 81 | TJ Olympia Zlín | 745,0 | MVT |
3 | Tkadlec Lukáš/ 89 | KST Kuřim | 745,0 | MVT |
4 | Medek Vladimír/ 64 | TJ Spartak Rokytnice n/ J | 705,0 | MVT |
5 | Turek Martin/ 72 | Viktoria Bohumín | 700,5 | MVT |
6 | Lacko Tomáš/ 82 | TJ Svitavy | 680,0 | I |
7 | Švarcbach Dušan/ 75 | SK Totzi Klášterec n/ O | 650,0 | I |
8 | Oulehla Josef/ 92 | SK Fitness Gym Olomouc | 635,0 | I |
9 | Petruj Lukáš/ 94 | TJ Baník Dobřany | 617,5 | II |
10 | Novák Libor/ 66 | TJ Svitavy | 607,5 | II |
11 | Gyömber Ondřej/ 90 | SK Zlobr Sedlčany | 605,0 | II |
12 | Sicha Michal/ 80 | TJ Sokol Nymburk | 605,0 | II |
13 | Kovařík Lukáš/ 90 | TJ Olympia Zlín | 600,0 | II |
14 | Zámečník Petr/ 66 | TJ Olympia Zlín | 577,5 | II |
15 | Tronkát David/ 96 | TJ Olympia Zlín | 557,5 | II |
Kat. do 93 kg | ||||
1 | Poles Tomáš/ 80 | Colbert club SSK Vítkovice | 775,0 | MVT |
2 | Kronovetr Tadeáš/ 93 | KST Jihlava | 770,0 | MVT |
3 | Pavlovec Antonín/ 81 | Colbert club SSK Vítkovice | 747,5 | MVT |
4 | Greguš Milan/ 68 | TJ Loko Krnov | 745,0 | MVT |
5 | Prášek Jiří/ 89 | SK Zlobr Sedlčany | 735,0 | I |
6 | Vizent Libor/ 84 | TJ Sokol Pohořelice | 700,0 | I |
7 | Murárik Marcel/ 92 | SKST Litvínov | 677,5 | I |
8 | Zerzánek Libor/ 84 | TJ Svitavy | 655,0 | II |
9 | Tauer Tomáš/ 72 | Fitness club Staňkov | 647,5 | II |
10 | Kopal Radim/ 74 | SKST Litvínov | 647,5 | II |
11 | Ponocný Zdeněk/ 74 | FC Bílina | 645,0 | II |
12 | Lacko David/ 87 | TJ Svitavy | 642,5 | II |
13 | Horský Karel/ 89 | TJ Svitavy | 622,5 | II |
14 | Urban Roman/ 78 | TJ Baník Dobřany | 585,0 | II |
Kat. do 105 kg | ||||
1 | Hejda Miroslav/ 78 | TJ Olympia Zlín | 853,0 | MVT |
2 | Theuser Petr/ 61 | TJ Svitavy | 840,0 | MVT |
3 | Sršeň Jaromír/ 74 | TJ Sokol Nymburk | 835,0 | MVT |
4 | Župka Pavel/ 84 | KST Kuřim | 825,0 | MVT |
5 | Novák Tomáš/ 90 | Sport Apis Praha | 812,5 | MVT |
6 | Vachulka Jan/ 78 | TJ Baník Dobřany | 792,5 | MVT |
7 | Binko Jan/ 78 | TJ Svitavy | 790,0 | MVT |
8 | Selinger Milan/ 84 | KKST Jihlava | 775,0 | I |
9 | Krček Michal/ 78 | TJ Olympia Zlín | 745,0 | I |
10 | Hulák Pavel/ 74 | TJ Sokol Nymburk | 735,0 | I |
11 | Rada Karel/ 73 | Fitness club Staňkov | 725,0 | I |
12 | Stříska František/ 71 | TJ Sokol Nymburk | 707,5 | I |
13 | Foral Petr/ 82 | TJ Sokol Rosice | 705,0 | I |
14 | Olejko Jiří/ 77 | TJ Loko Krnov | 702,5 | I |
15 | Porteš Adam/ 95 | TJ Olympia Zlín | 687,5 | II |
16 | Šmíd Tomáš/ 84 | KST Kuřim | 672,5 | II |
17 | Janča Ondřej/ 92 | TJ Olympia Zlín | 660,0 | II |
Kat. do 120 kg | ||||
1 | Šarik Tomáš/ 75 | KST Jihlava | 970,0 | EVT |
2 | Krejča Zbyněk / 74 | TJ Sokol Nymburk | 917,5 | EVT |
3 | Demčák Pavol/ 77 | TJ Sokol Nymburk | 897,5 | EVT |
4 | Kanát Zoltán/ 62 | TJ Olympia Zlín | 895,0 | EVT |
5 | Sobotka Filip/ 93 | KST Jihlava | 895,0 | EVT |
6 | Pinc Jan/73 | TJ Sokol Nymburk | 860,0 | MVT |
7 | Kozák Martin/ 90 | TJ Sokol Nymburk | 840,0 | MVT |
8 | Pop Vladimír/ 75 | KST Kuřim | 822,5 | MVT |
9 | Lahoda Petr, 70 | Sokol Rosice | 820,0 | MVT |
10 | Houžvička Ondřej/ 90 | TJ Sokol Nymburk | 735,0 | I |
11 | Jirout Jaroslav/ 80 | TJ Sokol Nymburk | 735,0 | I |
12 | Žatko Martin/ 80 | TJ Powerlifting Klatovy | 725,0 | I |
13 | Chvála Jiří/ 79 | TJ Svitavy | 707,5 | II |
14 | Moš Martin/ 88 | TJ Autoškoda Ml. Boleslav | 690,0 | II |
Kat. nad 120 kg | ||||
1 | Špingl Milan/ 80 | Powerbuls Třeboň | 1040,0 | EVT |
2 | Lupač David/ 91 | KST Jihlava | 1010,0 | EVT |
3 | Šoukal Jaroslav/ 72 | TJ Sokol Vejprnice | 890,0 | MVT |
4 | Šumbera Martin/ 80 | TJ Sokol Rosice | 850,0 | MVT |
5 | Fučík Pavel, 78 | Sokol Pohořelice | 842,5 | MVT |
6 | Břinčil Tomáš/ 77 | TJ Sokol Nymburk | 810,0 | I |
7 | Drahota Josef/ 76 | TJ Sokol Nymburk | 782,5 | I |
8 | Vavrečka Karel/ 82 | KST Kuřim | 770,0 | I |
9 | Toman Petr/ 90 | SK Zlobr Sedlčany | 760,0 | I |
Na Mistrovství ČR přihlášeno celkem 77 mužů a 14 žen.
Všichni nominovaní závodníci a závodnice jsou povinni zaslat přihlášku, popřípadě omluvu ve stanoveném termínu.