poř. | jméno/ nar | oddíl | trojboj | VT |
---|---|---|---|---|
Dorostenky | ||||
Kat. do 52 kg | ||||
1 | Barkóciová Nikol/ 97 | TJ Sokol Lanžhot | 230,0 | MVT |
Kat. do 63 kg | ||||
1 | Obršlíková Kristýna/ 98 | TJ Sokol Rosice | 237,5 | MVT |
Dorostenci | ||||
Kat. do 59 kg | ||||
1 | Kaňka Daniel/ 98 | XXtreme Arena Praha | 292,5 | III |
Kat. do 66 kg | ||||
1 | Hrubý Patrik/ 97 | TJ Baník Sokolov | 360,0 | II |
2 | Babinec Sergio/ 98 | XXtreme Arena Praha | 265,0 | bez |
Kat. do 74 kg | ||||
1 | Průdek Věroslav/ 98 | TJ Sokol Vranovice | 337,5 | III |
Kat. do 83 kg | ||||
1 | Urban Dan/ 96 | TJ Sokol Nymburk | 442,5 | II |
2 | Zedník Tomáš/ 97 | TJ Autobrzdy Jablonec n/N | 390,0 | II |
3 | Kurka Filip/ 98 | TJ Sokol Vranovice | 332,5 | III |
Kat. do 93 kg | ||||
1 | Štich Jiří/ 97 | TJ Baník Dobřany | 475,0 | II |
2 | Adámek Jakub/ 96 | SKST Litvínov | 305,0 | bez |
Kat. do 105 kg | ||||
1 | Bartizal Ondřej/ 96 | PWL Vision Nutrition | 525,0 | I |
2 | Kučera Ondřej/ 97 | TJ Sokol Nymburk | 450,0 | II |
3 | Štrébl Tomáš/ 97 | SKST Litvínov | 422,5 | III |
Dorostenci bez VT mají výjimku STK ČSST | ||||
Juniorky | ||||
Kat. do 57 kg | ||||
1 | Štaiglová Nikola/ 91 | TJ Lanškroun | 292,5 | EVT |
Kat. do 63 kg | ||||
1 | Švadlenková Petra/ 92 | SK Zlobr Sedlčany | 232,5 | I |
Kat. do 72 kg | ||||
1 | Šťastná Barbora/ 93 | SK Zlobr Sedlčany | 247,5 | II |
Kat. nad 84 kg | ||||
1 | Bocková Kristýna/ 93 | TJ Baník Dobřany | 260,0 | II |
Junioři | ||||
Kat. do 66 kg | ||||
1 | Juříček Tomáš/ 92 | TJ Loko Krnov | 507,5 | MVT |
2 | Moore Jan/ 93 | TJ Powerlifting Klatovy | 502,5 | MVT |
3 | Skřinář Petr/ 94 | SK Olymp Fitness Nový Bor | 410,0 | II |
4 | Štoppl Martin/ 91 | SK Fitness Gym Olomouc | 400,0 | II |
Kat. do 74 kg | ||||
1 | Kružík František/ 92 | KKST Jihlava | 482,5 | I |
2 | Cabák Miroslav/ 91 | SK Zlobr Sedlčany | 480,0 | I |
3 | Kovařik Petr/ 95 | TJ Spartak Chodov | 470,0 | II |
4 | Surý Pavel/ 93 | TJ Kulturistika Ústí n/ O | 465,0 | II |
5 | Šedivý Dušan/ 95 | Sporting Apis Praha | 460,0 | II |
6 | Vaňeček Pavel/ 93 | Sporting Apis Praha | 450,0 | II |
7 | Procházka Jiří/ 95 | TJ Loko Krnov | 365,0 | III |
8 | Mráz Jan/ 95 | TJ Sokol Lanžhot | 335,0 | III |
Kat. do 83 kg | ||||
1 | Přibilík Ladislav/ 93 | KST Kuřim | 567,5 | I |
2 | Hoza René/ 93 | TJ Sokol Těškovice | 567,5 | I |
3 | Oulehla Josef/ 92 | SK Fitness Gym Olomouc | 552,5 | I |
4 | Štěpánik Milan/ 93 | Sporting Apis Praha | 540,0 | I |
5 | Svoboda Marek/ 93 | SKP Sport Děčín | 515,0 | I |
6 | Dřevojánek Pavel/ 91 | TJ Sokol Těškovice | 515,0 | I |
7 | Palička Aleš/ 94 | XXtreme Arena Praha | 460,0 | II |
8 | Ježek Miroslav/ 91 | Fitness club Staňkov | 435,0 | II |
9 | Murín Ladislav/ 94 | SK Fitness Gym Olomouc | 432,5 | III |
10 | Kolárovec Vít/ 94 | SK Zlobr Sedlčany | 360,0 | III |
Kat. do 93 kg | ||||
1 | Tomčák Lukáš/ 91 | TJ Loko Krnov | 570,0 | I |
2 | Murárik Marcel/ 92 | SKST Litvínov | 557,5 | I |
3 | Tuček Lukáš/ 91 | XXtreme Arena Praha | 550,0 | I |
4 | Štork Karel/ 93 | TJ Baník Sokolov | 537,5 | II |
5 | Umlauf Vít/ 94 | XXtreme Arena Praha | 525,0 | II |
6 | Krušina Patrik/ 94 | TJ Svitavy | 472,5 | II |
7 | Rutar Zdeněk/ 95 | OST Zbýšov | 462,5 | II |
Kat. do 105 kg | ||||
1 | Přibyl Patrik/ 93 | KST Jihlava | 597,5 | I |
2 | Porteš Adam/ 95 | TJ Olympia Zlín | 592,5 | I |
3 | Buchtík Petr/ 91 | TJ Loko Krnov | 570,0 | I |
4 | Brič Tomáš/ 91 | TJ Sokol Nymburk | 560,0 | II |
5 | Mojžíš Tomáš/ 93 | TJ Autobrzdy Jablonec n/N | 507,5 | II |
6 | Garažija Jan/ 94 | PWL Vision Nutrition | 485,0 | II |
Kat. do 120 kg | ||||
1 | Pospíšil Radek/ 93 | SKP Sport Děčín | 647,5 | I |
2 | Klich Petr/ 95 | TJ Kralupy | 585,0 | II |
3 | Čech Michael/ 94 | TJ Sokol Vranovice | 567,5 | II |
4 | Karabin Josef/ 93 | TJ Baník Sokolov | 525,0 | II |
5 | Turk Pavel/ 91 | TJ Autobrzdy Jablonec n/N | 515,0 | II |
Kat. nad 120 kg | ||||
1 | Liška Václav/ 92 | Fitness Velké Opatovice | 745,0 | MVT |
2 | Šindel Denis/ 91 | Colbert Club SSK Vítkovice | 655,0 | I |
Ženy | ||||
Kat. do 57 kg | ||||
1 | Štěchová Hana/ 61 | TJ Spartak Pelhřimov | 250,0 | I |
Kat. do 63 kg | ||||
1 | Gregoroá Lucie/ 87 | XXtreme Arena Praha | 300,0 | MVT |
2 | Kollrossová Sylva/ 88 | TJ Baník Dobřany | 267,5 | I |
Kat. do 72 kg | ||||
1 | Kladivová Pavla/ 84 | XXtreme Arena Praha | 385,0 | EVT |
2 | Labidi Barbora/ 87 | Sporting Apis Praha | 347,5 | EVT |
3 | Lifková Miluše/ 84 | TJ Baník Dobřany | 285,0 | I |
4 | Ratmanová Veronika/ 87 | XXtreme Arena Praha | 245,0 | II |
5 | Mašková Jitka/ 68 | TJ Sokol Lanžhot | 225,0 | II |
Kat. do 84 kg | ||||
1 | Koutňáková Martina/ 90 | TJ Sokol Pohořelice | 407,5 | EVT |
2 | Reifová Gabriela/ 86 | TJ Spartak Chodov | 312,5 | I |
3 | Lenďáková Lucie/ 90 | XXtreme Arena Praha | 300,0 | I |
Kat. nad 84 kg | ||||
1 | Takačová Hana/ 54 | TJ Sokol Nymburk | 380,0 | EVT |
Muži | ||||
Kat. do 74 kg | ||||
1 | Michalíček Michal/ 87 | TJ Baník Sokolov | 550,0 | I |
2 | Švarcbach Dušan/ 75 | SK Totzi Klášterec n/ O | 535,0 | I |
3 | Ježek Tomáš/ 60 | KST FC Příbram | 510,0 | I |
4 | Sláma Martin/ 89 | Sporting Apis Praha | 507,5 | I |
5 | Svačina Petr/ 86 | XXtreme Arena Praha | 497,5 | II |
6 | Šalát Tibor/ 76 | SKST Litvínov | 485,0 | II |
7 | Kiesewetter David/ 84 | Colbert Club SSK Vítkovice | 472,5 | II |
8 | Stehno Jakub/ 90 | TJ Spartak Chodov | 445,0 | II |
Kat. do 83 kg | ||||
1 | Lacko Tomáš/ 82 | TJ Svitavy | 618,0 | MVT |
2 | Petrmichl Václav/ 89 | Sporting Apis Praha | 608,5 | MVT |
3 | Krayzel Rémy/ 55 | TJ Loko Krnov | 608,0 | MVT |
4 | Medek Vladimír/ 64 | TJ Spartak Rokytnice | 607,5 | MVT |
5 | Hejtmánek Marek/ 73 | TJ Svitavy | 570,0 | I |
6 | Polák Ondřej/ 89 | TJ Autobrzdy Jablonec n/N | 565,0 | I |
7 | Kovařík Lukáš/ 90 | TJ Olympia Zlín | 525,0 | II |
8 | Václavik Josef/ 50 | TJ Spartak Chodov | 487,5 | II |
9 | Novák Libor/ 66 | TJ Svitavy | 475,0 | II |
10 | Jílek Ladislav/ 90 | TJ Svitavy | 467,5 | II |
11 | Wolf Čestmír/ 59 | Colbert Club SSK Vítkovice | 465,0 | II |
Kat. do 93 kg | ||||
1 | Kolář Marek/ 88 | KST Kuřim | 727,5 | EVT |
2 | Válek Karel/ 80 | SKP Sport Děčín | 680,0 | MVT |
3 | Pavlovec Antonín/ 81 | Colbert club SSK Vítkovice | 670,0 | MVT |
4 | Job Ladislav/ 87 | Colbert Club SSK Vítkovice | 645,0 | MVT |
5 | Balogh Emil/ 83 | TJ Baník Sokolov | 640,0 | I |
6 | Tuháček Zdeněk/ 86 | TJ Kralupy | 612,5 | I |
7 | Mařík Tomáš/ 75 | TJ Autobrzdy Jablonec n/N | 610,0 | I |
8 | Vizent Libor/ 84 | TJ Sokol Pohořelice | 602,5 | I |
9 | Lacko David/ 87 | TJ Svitavy | 590,0 | I |
10 | Tůma Roman/ 71 | Sporting Apis Praha | 570,0 | II |
11 | Patočka Václav/ 77 | TJ Sokol Rosice | 570,0 | II |
12 | Tauer Tomáš/ 72 | Fitness club Staňkov | 560,0 | II |
13 | Zvonič Zdeněk/ 77 | TJ Svitavy | 545,0 | II |
14 | Strouhal Jan/ 89 | TJ Sokol Pohořelice | 545,0 | II |
15 | Sekerák Michal/ 69 | FC Bílina | 540,0 | II |
16 | Novotný Lukáš/ 90 | SK Power Fitness Ml.Boleslav | 537,5 | II |
17 | Lipka Josef/ 76 | SK Fitness Gym Olomouc | 517,5 | II |
18 | Čmerda Julius/ 73 | SKST Litvínov | 495,0 | II |
Kat. do 105 kg | ||||
1 | Vachulka Jan/ 78 | TJ Baník Dobřany | 730,0 | MVT |
2 | Rada Karel/ 73 | Fitness club Staňkov | 707,5 | MVT |
3 | Havránek Ondřej/ 89 | Colbert Club SSK Vítkovice | 698,0 | MVT |
4 | Havrlik Ladislav/ 80 | KST FC Příbram | 690,0 | MVT |
5 | Novák Tomáš/ 90 | Sporting Apis Praha | 670,0 | I |
6 | Binko Jan/ 78 | TJ Svitavy | 645,0 | I |
7 | Psota Jiří/ 62 | Sporting Apis Praha | 610,0 | I |
8 | Hájek Tomáš/ 89 | OST Zbýšov | 575,0 | II |
9 | Schoř Jiří/ 86 | TJ Sokol Pohořelice | 535,0 | II |
Kat. do 120 kg | ||||
1 | Demčák Pavol/ 77 | TJ Sokol Nymburk | 757,5 | MVT |
2 | Janák František/ 75 | FC Bílina | 705,0 | MVT |
3 | Macák Stanislav/ 77 | SK Fitness Gym Olomouc | 640,0 | I |
4 | Coufal David/ 80 | OST Zbýšov | 632,5 | I |
5 | Chvála Jiří/ 79 | TJ Svitavy | 632,5 | I |
6 | Hrnčář Marian/ 79 | TJ Baník Dobřany | 582,5 | II |
Kat. nad 120 kg | ||||
1 | Balatka Leoš/ 87 | TJ Sokol Nymburk | 736,0 | MVT |
2 | Fučik Pavel/ 78 | TJ Sokol Pohořelice | 720,0 | MVT |
3 | Šos Luboš/78 | TJ Kralupy | 700,0 | I |
4 | Prokop Michal/ 78 | TJ Autobrzdy Jablonec n/N | 670,0 | I |
5 | Coufal Antonín/ 73 | TJ Baník Dobřany | 670,0 | I |
6 | Pilík Tomáš/ 90 | SK Zlobr Sedlčany | 602,5 | II |
7 | Maťha Michal/ 80 | TJ Baník Dobřany | 580,0 | II |
Na MČR mužů, žen, juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji bylo nominováno celkem: 12 dorostenců, 2 dorostenky, 42 juniorů, 4 juniorky, 59 mužů a 12 žen.