Adresář oddílů Českého svazu silového trojboje

Oddíly Českého svazu silového trojboje

Praha, Střední Čechy

Oddíl Předseda Ulice Město PSČ Telefon/Byt Telefon/Zam E-mail, web
ARENA Pavly Kladivové s.r.o. Bc. Kejík Tomáš V zářezu 902/4 Praha 5 - Jinonice 158 00 607 281 412 --- tomas@arenapk.cz
TJ Sokol Žižkov I. Pokorný Bohuslav Koněvova 19 Praha 3 130 00 776 744 791 --- sokolzizkov1@tiscali.cz
Bohuslav.Pokorny@vfn.cz
TJ Sokol Vršovice Koželuh Lukáš Sportovní 1 Praha 10 100 00 604 992 505 --- lukas.kozeluh@gmail.com  
TJ Kralupy Zdeněk Tuháček Krakovská 743 Kralupy nad Vltavou 278 01

774 998 195

--- zdenek.tuhacek@gmail.com
TJ CST Atlantic Čáslav Cháma Pavel Horky 117 Čáslav 286 01 607 527910 327 371328 chama.pavel@tiscali.cz
TJ AŠ Marvel Gym Ml.Boleslav Šudoma Zdeněk Havlíčkova 1210 Mladá Boleslav 293 01 728 160 568 --- sudoma.zdenek@tiscali.cz
Sokol Mělník Bohuslav Bubník Tyršova 95 Mělník 276 01 315 625 632 724 744 828 bbubnik@seznam.cz
Sokol Nymburk Vacek Miroslav Ke Strouze 2498 Nymburk 288 02 325 514 350
606 911 991
325 553 860 vacek@powerlifting.cz
vacek.jednota@centrum.cz
SK Rako Gym Rakovník Radek Kubíček Zd. Štěpánka 2089 Rakovník 269 01 313 518181 602 880301 ---
TJ TZ Prosport Rakovník Hubka Miroslav Dukelských hrdinů 1804 Rakovník 269 01 605 361 362 313 522 581 pribyl.marian1@gmail.com
TJ Sokol Kutná Hora Ing. Damek Petr Na Svahu 900 Kutná Hora 284 01 734 489 673 --- petrdamek@seznam.cz
TJ Sokol Havlíčkův Brod Ing. Jaroslav Dvořák Beckovského 2179 Havlíčkův Brod 580 01 606 280 221 --- jd.projekce@seznam.cz
Oddíl těžké atletiky Železná koule, z.s. Ing. Petr Mazal, MBA Černého 520/19 Praha 8 – Střížkov 182 00 724 085 538 --- petr.mazal@zeleznakoule.cz

Jižní Čechy

Oddíl Předseda Ulice Město PSČ Telefon/Byt Telefon/Zam E-mail, web
TTJ Start České Budějovice Brožek Pavel Sámova 7 Č.Budějovice 370 06 724 309187 sekretářka oddílu sonabradacova@centrum.cz
KST El. Temelín Moravčík Václav Komenského 667 Týn n. Vl. 375 01 38 5731499 --- moravv1.ete@mail.cez.cz
TJ Tn Lomnice n.L. Hes Karel 5. května 133 Lomnice n. L. 378 16 --- --- ---
TJ Slavoj Pacov Mička Josef Roučkovice 55 Roučkovice 395 01 565 443707 --- ---
TJ Spartak Pelhřimov Lhotský Michal Osvobození 1690 Pelhřimov 393 01 607 903039 --- lhotsky@spokar.com
c220@seznam.cz
Hasiči Kamenice n.L. Smutný Jaroslav Pelhřimovská 636 Kamenice n.Li. 394 70 607 552338 364 633623 ---
SK G-Trans Mirotice Jiří Krahulec Mirotice 293 Mirotice 398 01 362 821150 --- ---
SK SC Tábor Michal Luděk Vítkovecká 821 Sezimovo Ústí 391 01 737 240532 --- ---
FC Wilson Tábor Váňa Bohumil Kvapilova 1848 Tábor 390 03 381 231464 603 907870 ---

Západní Čechy

Oddíl Předseda Ulice Město PSČ Telefon/Byt Telefon/Zam E-mail, web
TJ Sokol Domažlice Váchal Josef Mánesova 526 Domažlice 344 01 --- 379 724421 tjsokoldomazlice@seznam.cz
Fitness Staňkov z.s. Rada Karel Soukenická 154 Staňkov 345 61 606 791 590 --- rada.tr@seznam.cz
V & V Studio Cheb Vážný Josef Písečná 6 Cheb 350 02 354 435 969 605 431 951 josef.vazny@tiscali.cz
Sokol Klatovy Šota Antonín Suvorovova 619 Klatovy 339 01 608 223 777 354 435 969 fitness.tony@volny.cz
Sokol Plzeň-Karlov Němeček Jaroslav Smědčice 115 Břasy 338 24 777 109 927 --- jarda.nemi@seznam.cz
SK Power Gym Plzeň Kaluba Jan Polední 37 Plzeň 312 00 721 588 321 --- ---
TJ Baník Dobřany Krákora Petr U vlečky 627 Tlučná 330 26 37 7386 326 723 237 679 krakora_petr@hotmail.com
HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE z.s. PhDr. Horník Jiří, PhD. Plzeňská 1118 Vejprnice 330 27 603 585 130 --- j.hornik@mybox.cz
TJ Sokol Vejprnice Horník František B.Němcové 129 Vejprnice 330 27 37 7826 041 --- ---
TJ ŽBC Hrádek u Rok. Kraft Jaroslav Hutnická 66/I Hrádek u Rok. 338 42 --- 728 833 631 ---
TJ Baník Sokolov Hrubý Petr ml. Boučí 95 Sokolov (Dolní Nivy) 356 01 777 075 005 352 622 290 pedrohr@seznam.cz
TJ Spartak Chodov Hodík Jaroslav Revoluční 606 Chodov 357 35 775 667 241 352 667 223 Pavel.Schauer@seznam.cz
jardahodik@seznam.cz
TJ Rotava Rau Norbert Sídliště 657 Rotava 357 01 352 668 285 606 928 852 no.r@centrum.cz
TJ Sokol Kamenný Újezd Pavel Šefl Kamenný Újezd 63 Rokycany 337 01 604 940 052   seflpavel@seznam.cz
TJ Přeštice Daniel Krajdl Kotkova 667 Přeštice 334 01 777 062 520   krajdldan@seznam.cz

Severní Čechy

Oddíl Předseda Ulice Město PSČ Telefon/Byt Telefon/Zam E-mail, web
TJ Ji Chřibská Vlastislav Hrkal Chřibská 217 Chřibská 407 44 --- --- ---
Sportcentrum Děčín Semrád Josef Na pěšině 275 Děčín 9 405 05 723 143835 412 544140 samradjosef@seznam.cz
SKP Sport Děčín Dušan Jasovský Sokolská 130 Děčín 9 405 05 --- 732 881 669 dusan.jasovsky@seznam.cz
SK J+M Kadaň Wožniak Jaroslav Skalní 653 Kadaň 432 01 604 284413 --- ---
FS TOTZI Klášterec n.O. Jan Böhm Mírová 517 Klášterec n. O. 431 51 608 970535 --- bombis@email.cz
TJ Autobrzdy Jablonec n.N Pavel Hase Bousova 10 Jablonec n.N. 466 01 721 529 124    
ASK Lovosice Hofírek Jiří Maličkého 980 Lovosice 410 02 --- 739 405 689 jirih@atlas.cz
TSK SC Most Sedmík Zdeněk Budovatelů 382 Most 434 01 35 6108087 777 608 885 zdeneksedmik@seznam.cz
Sokol Ústí n. L. Zdeněk Fanta Vaníčkova 9 Ústí n.L. 400 00 604 965611 --- Kosnar.M@seznam.cz
SKST Litvínov Radim Kopal K Hájovně 96 Lom 435 11 777 027 477 --- radim.kopal@unipetrol.cz
Sokol Bořislav Navara Aleš Bílka 26 Teplice 415 01 724 096 772
417 872 114
--- navarovci@seznam.cz
STTJ Sokol Bílina Ponocný Zdeněk Mírové náměstí 47/6 Bílina 418 01 724 687 282 --- Z.Ponocny@seznam.cz

Východní Čechy

Oddíl Předseda Ulice Město PSČ Telefon/Byt Telefon/Zam E-mail, web
FC Bohemia Světlá n.S. FC Bohemia Světlá n.S. Nám. Trčků 1070 Světlá n.S. 582 91 603 587 845 569 456262 ---
Sokol Kramolna Jirásek Pavel Kramolna 181 Náchod 547 01 491 422 817 --- ---
Sp Rokytnice n. J. Herber Jiří Rokytnice 646 Rokytnice 512 44 481 522 641 605 134879 jiriherber@seznam.cz
martina.holubcova@spartak-rokytnice.cz
TJ Loko Turnov Ladislav Pasecký U lip 189 Turnov 511 01 436 24363 --- ---
TJ Sn Mor.Třebová Jiří Zemánek Útěchov 83 Útěchov 569 42 --- --- ---
TJ Svitavy Novák Libor Lánská 10 Svitavy 568 02 461 535777 739057850 novak@svi.sz
dolecek@lit.cz
TJ Tatran Hostinné Briš Petr Sídliště 738 Hostinné 543 71 499 441 381 --- ---
TJ PWL Vlčice Ondráček Jiří Vlčice 205 Vlčice 542 41 --- --- powerlifting@post.cz
TJ Bymaco Bystřec Uher Jiří Bystřec 141 Bystřec 561 54 736 280 875 --- ---
TJ Spartak Letohrad Miroslav Novák Jilemnického 341 Letohrad 561 51 731 251 309 465 620 662 m.no.vak@seznam.cz
TJ Kultur. Ústí n.O. Maixner Pavel Kociánova 934 Ústí n.Orlicí 562 01 465 526 168 602 168147 pcp@quick.cz
TJ Lanškroun Martin Dajč Lázeňská 638 Lanškroun 563 01 465 526 168 776 102212 dajcak@seznam.cz

Jižní Morava

Oddíl Předseda Ulice Město PSČ Telefon/Byt Telefon/Zam E-mail, web
So Bonart Modřice Ďuriš Milan Želešice 166 Želešice 664 43 547 217876 --- tunerpaja@seznam.cz
Sokol Rosice Procházka Pavel Fügnerova 397 Rosice 665 01 777063430 546492135 PaPr@seznam.cz
TJ Sokol Lanžhot Mgr. Antonín Hostina Vinohrady 1216/48 Lanžhot 691 51 773 741 958 --- anhost@seznam.cz
Sokol Vranovice Karpíšek Ivan Masarykova 21 Vranovice 691 25 511 137 597 --- ivan.karpisek@tiscali.cz
TJ Sokol Pohořelice Strouhal Jan Družstevní 698 Pohořelice 691 23 774 066 148 --- strouhalhonza@gmail.com
Powerlifting Jihlava z.s. Šárik Tomáš Červené domky 76/25, Staré Hory Jihlava 586 01 --- 608 347 744 sarik@volny.cz
TJ Zekon Bystřice p. H. Krutil Zdeněk Bělidla 1264 Bystřice p.H. 768 61 731 595 635 --- nesrsta@seznam.cz
TJ SK Morava Kroměříž Komiš Robert prof. Tučka 3562 Kroměříž 767 01 602 559 890 573 342 940 ---
TJ Sokol Jemnice Marcel Anděl (jednatel) Zámecká 28 Jemnice 675 31 606 719 144 --- ---
TJ Třebíč Svoboda Přemysl Hartmmanova 1126 Třebíč 674 01 732 341 266 --- Pro23@seznam.cz
TJ Sp Uherský Brod Sedláček Stanislav Popovice 308 Popovice 686 04 --- --- stanislav.sedlacek@quick.cz
TJ Olympia Zlín Krček Stanislav Křiby 4706 Zlín 760 05 67 7142 303 608 965 649 ---
TJ Vysočina Bystřice n.P. Dostál Pavel Sídliště II, 971 Bystřice n. P. 593 01 602 820 337 566 552 045 dostal.vysocina@seznam.cz
TJ Nové Město n. M. Petr Jinek Mendlova 1541 Nové Město n.M 592 31 616 618 721 --- ---
TJ Sokol Velká Bíteš Zdeněk Řezáč Lánice 48 Velká Bíteš 595 01 737 522 794 --- ---
TJ Sokol Přibyslav Ing. Josef Moštěk Tržiště 432 Přibyslav 582 22 606 565 544 --- mostekj@pribyslav.cz
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště Valenta Pavel Tůně 852 Uherské Hradiště 686 01 602 767 036 --- valenta.pav@seznam.cz
TJ Moravan Lednice Jan Hubáček Slovácká 397 Lednice 691 44 732 817 093 --- zamecnictvihubacek@seznam.cz
Powerlifting Brno z.s. Pop Vladimír Letovická 1428/5 Brno 621 00 603 858 428 --- powerlifting.brno@gmail.com
Iron Warriors z.s. Vašík Radomil Nad Ovčírnou V 1047 Zlín 760 01 777 635 825 --- vasikradek@gmail.com

Severní Morava

Oddíl Předseda Ulice Město PSČ Telefon/Byt Telefon/Zam E-mail, web
TJ Lokomotiva Krnov Stuchlík Václav Hobzíkova 7 Krnov 794 01 721 653 161 --- vasilistuchlik@seznam.cz
TJ Jiskra Rýmařov Talián Josef Na stráni 26 Rýmařov 795 01 554 212 881 554 614 632 ---
TJ SD Jednota Frýdek-Místek Mati Vladimír Nová hospoda 393 Kamenice 251 68 608 974 078 222 866 853 mati@taurusagency.cz
SK Oddíl ST Frýdek-Místek Powerfit club
Brenkus Jaroslav
Domov mládeže-ulice 28. října Frýdek-Místek 738 03 736 627818 --- ---
TJ Viktoria Bohumín Turek Martin K Vodojemu 1007 Dolní Lutyně 735 53 732 548 128 --- turkes@seznam.cz
Powerlifting RASPBERRY z.s. Malina Pavel Studentská 310 Bohumín 735 81 731 053 151 --- pamabo@seznam.cz
TJ Urtica Kopřivnice Ing. Šíbl Zdeněk Hřbitovní 983 Kopřivnice 742 21 737 730 715 --- z.sibl@email.cz
TJ Sokol Těškovice Ing. Hořínek Tomáš Těškovice 210 Těškovice 747 64 604 775 707 --- horinektom@seznam.cz
Colbert club SSK Vítkovice Foldyna Jiří Kašparova 16 Ostrava-Hrabůvka 700 30 736 628 316 602 516 747 colbert@seznam.cz
TJ SSK Vítkovice Zvolánek Oldřich Závodní 1411 Ostrava 6 706 03 596 627 510 --- ssk.vitkovice@volny.cz
TJ Sokol Vítkovice Janiak Oskar Řecká 1473/1 Ostrava-Poruba 708 00 --- 608 221 199 oskar.janiak@seznam.cz
TJ Pískové doly Ostrava Andrej Román Písečná 9 Ostrava-Zábřeh 700 30 605 839 813 --- ---
TJ Jeseník Kužílek Zdeněk Čechova 1245 Jeseník 790 01 584 412 591 584 488 111 z.kuzilek@atlas.cz
TJ Příbor Petr Kostelník Skotnice 188 Skotnice 742 58 605 835 578 --- tesar-sedenka@seznam.cz
TJ Rožnov p. R. Ladislav Polášek Meziříčská 1651 Rožnov pod Radhoštěm 756 61 777 595 157 --- ladapm@seznam.cz
Performance Powerlifting Ostrava, z. s. Ing. Ondřej Havránek Václava Jiřikovského 130/10 Ostrava - Dubina 700 30 777 312 309 --- performance.powerlifting@gmail.com
© ČSST 2005